کندوان و هراز یک طرفه می‌ شود

سرهنگ قدمی رییس پلیس راه مازندران در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، با بیان اینکه آمد و شد خودرو‌ها امروز چهارشنبه ۱۱ تیرماه در جاده‌های هراز، چالوس، سوادکوه، کیاسر و محدوده درون شهری عادی و روان است، گفت: محور‌های کندوان و هراز در صورت مشاهده ترافیک سنگین روز جمعه ۱۳ تیرماه یک طرفه می‌شود.

او افزود:تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز جمعه ۱۳ تیرماه از کرج و ابتدای آزاد راه تهران – شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ الی ۲۴ روز جمعه از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یک طرفه خواهد بود.

محدودیت‌های ترافیکی محور هراز

سرهنگ قدمی رییس پلیس راه مازندران گفت:تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ الی ۲۲ روز جمعه ۱۳ تیرماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ الی ۲۲ روز جمعه از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) بصورت یک طرفه خواهد بود.


او با بیان اینکه تردد انواع کامیون و کامیونت از ساعت ۱۲ تا ساعت ۲۴ امروز چهارشنبه ۱۱ تیرماه در محور هراز ممنوع است، گفت: آمد و شد انواع کامیون و کامیونت از ساعت ۶ صبح تا  ۲۴ در روز‌های پنجشنبه و جمعه ۱۲ و ۱۳ تیرماه نیز در این محور ممنوع است.

رییس پلیس راه مازندران گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ و پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روزی آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

انتهای پیام/س

درباره ما مدیر

محتوا پیشنهادی

رفع مشکل کمبود مرغ در ایلام/ برنج به میزان کافی توزیع می شود

معاون بازرسی و نظارت سازمان صمت ایلام خبر داد؛ عزت الله عبدخانی معاون بازرسی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *