کندوان و هراز فردا یک طرفه می‌شوند

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،سرهنگ قدمی رییس پلیس راه مازندران با بیان اعمال محدودیت‌های ترافیکی از دیروز چهارشنبه ۱۹ شهریورماه در جاده های مازندران، گفت: محور‌های کندوان و هراز در صورت نیاز فردا جمعه ۲۱ شهریورماه یک طرفه می‌شوند.

او افزود:تردد همه وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز جمعه ۲۱ شهریورماه از کرج و ابتدای آزاد راه تهران – شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه خواهد شد.

محدودیت‌های ترافیکی محور هراز

سرهنگ قدمی رییس پلیس راه مازندران، گفت:تردد همه وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ الی ۲۲ روز جمعه ۲۱ شهریورماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ الی ۲۲ روز جمعه از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) یک طرفه می‌شود.

بیشتر بخوانید 


او افزود: تردد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ الی ۲۴ روز‌های پنجشنبه و جمعه ۲۰ و ۲۱ شهریورماه از محور هراز ممنوع است.

رییس پلیس راه مازندران گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ و پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روزی آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

انتهای پیام/س

درباره ما مدیر

محتوا پیشنهادی

ادعای دریافت نشدن حقوق کارکنان شرکتی بیمارستان‌های اهواز درست یا غلط؟

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، اخیرا پیامی مبنی بر دریافت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *