پیش‌بینی بارش باران در مناطق شمالی کشور

در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

صادق ضیائیان کارشناس هواشناسی در گفت و گو با خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، با بیان اینکه برای امشب در استان های گیلان و مازندران، بارش باران پیش بینی می‌شود گفت: فردا در برخی نقاط  استان‌های واقع در شمال غرب کشور و ارتفاعات البرز مرکزی، بارندگی گاهی رعد وبرق و وزش باد پیش بینی می‌شود.

او ادامه داد: روز‌های جمعه و شنبه افزایش نسبی دما در استان‌های ساحلی خزر، اردبیل و شمال شرق کشور و روز یکشنبه با نفوذ جریانات خنک شمالی کاهش دما در این مناطق پیش بینی می‌شود.

ضیائیان تصریح کرد: همچنین  روز یکشنبه بارندگی و وزش باد در استان‌های ساحلی دریای خزر و اردبیل رخ خواهد داد.

کارشناس هواشناسی تاکید کرد: در سه روز آینده در شرق کشور، استان های هرمزگان و کرمان، وزش باد شدید و گرد وخاک پیش بینی می‌شود.

ضیائیان با اشاره به اینکه در استان‌های واقع در زاگرس مرکزی نیز در ساعات بعد از ظهر افزایش ابر رخ خواهد داد گفت: در سایر مناطق کشور پدیده خاص و قابل توجهی پیش بینی نمی‌شود.

او همچنین درباره آخرین وضعیت آب و هوای استان تهران گفت: تهران امشب آسمان صاف همراه با وزش باد دارد و برای فردا وزش باد و  افزایش ابر در ساعات بعد از ظهر پیش بینی می شود.

ضیائیان گفت: بیشترین دمای تهران فردا ۳۰ درجه و کم‌ترین آن ۱۹ درجه خواهد بود.

طبق اعلام سازمان هواشناسی امشب تا فردا رگبار پراکنده و وزش شدید باد در شمال آذربایجان غربی، ارتفاعات البرز مرکزی و زاگرس مرکزی پیش‌بینی می‌شود. همچنین آخر هفته در شمال شرق، شرق و جنوب شرق کشور وزش شدید باد پدیده غالب است.

برای فردا در استان‌های مازندران، گیلان، آذربایجان شرقی و اردبیل رگبار پراکنده و وزش شدید باد پیش‌بینی می شود.

انتهای پیام/

درباره ما مدیر

محتوا پیشنهادی

بازار مرغ در آرامش به سر می‌برد/نرخ هر کیلو مرغ ۱۸ هزار و ۵۰۰ تومان

عظیم حجت عضو هیئت مدیره اتحادیه مرغداران گوشتی کشور در گفت‌وگو با  خبرنگار صنعت،تجارت و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *