پیشتازی ۸ درصدی بایدن از ترامپ در جدیدترین نظرسنجی در آمریکا

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از هیل، تازه‌ترین نظرسنجی در آمریکا از پیشتازی ۸ درصدی جو بایدن از دونالد ترامپ خبر می‌دهد.

بر اساس این نظرسنجی که فاکس‌نیوز آن را در سراسر آمریکا برگزار کرده، جو بایدن از حمایت ۴۸ درصدی مردم آمریکا بهره‌مند است، در مقابل ترامپ هم نظر ۴۰ درصد از مردم آمریکا را به خود جلب کرده است. در این بین، ۱۱ درصد از مردم آمریکا همچنان در انتخاب فرد مورد نظر خود دچار تردید هستند. ترامپ نسبت به نظرسنجی قبلی مجددا چند درصد از هواداران خود را از دست داده است.

۶۹ درصد از هواداران بایدن اعلام کردند که برای انتخابات آتی ریاست‌جمهوری بسیار باانگیزه‌اند، در حالی که در سمت مقابل  ۶۱ درصد از هواداران ترامپ انگیزه خود را برای شرکت در انتخابات ماه نوامبر بالا توصیف کرده‌اند.

رکود اقتصادی ناشی از ویروس کرونا و ناکامی دولت ترامپ در کنترل شیوع این ویروس از جمله عواملی است که به کاهش محبوبیت ترامپ طی ماه های اخیر دامن زده است. از سویی دیگر دموکرات‌ها امیدوارند که بتوانند از شرایط بحرانی آمریکا در بحبوحه خسارات ناشی از ویروس کرونا استفاده کنند و ترامپ را در انتخابات پیش‌رو شکست دهند.

انتهای پیام/

درباره ما مدیر

محتوا پیشنهادی

افزایش خودکشی در زندان‌های انگلیس همزمان با شیوع کرونا

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، روزنامه گاردین گزارش داد که طی ۶ روز ۵ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *