نجات مسافر سقوط کرده به زیر قطار در آخرین لحظه!

قطار به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، کشور هند از جمله کشور‌هایی است که در ایستگاه‌های قطار آن حوادث زیادی رخ می‌دهد. به تازگی نیز سقوط یک مسافر در هنگام پیاده شدن در ایستگاه قطار «کالیان» خبرساز شده است. این مسافر که هنگام پیاده شدن به داخل شکاف بین سکو و قطار سقوط کرده بود با واکنش به موقع و سریع یکی از مأموران از مرگ گریخت.

ویدئویی که توسط دوربین مداربسته ایستگاه قطار تهیه شده واکنش تحسین برانگیز این مأمور راه آهن هند را که هویتش «کِی ساهو» اعلام شده به تصویر می‌کشد. در ابتدای این ویدئو این مسافر ۵۲ ساله که هویتش «دیلیپ ماندج» اعلام شده در حال پیاده شدن از قطار دیده می‌شود. در حالی که قطار در حال ترک ایستگاه است این مرد اقدام به پریدن روی سکو می کند که در همین هنگام ناگهان میان شکاف بین سکو و قطار گرفتار می‌شود. این ویدئو نشان می‌دهد این مأمور راه آهن که در نزدیکی محل حادثه ایستاده و نظاره‌گر این صحنه است بلافاصله وارد عمل شده و باکشیدن مسافر روی سکو مانع قرار گرفتن او در زیر چرخ‌های قطار می‌شود.


بیشتر بخوانید


بنا به گزارش رسانه‌های محلی هند این مرد میانسال که به همراه پسرش در ایستگاه قطار حضور پیدا کرده بودند لحظاتی پس از حرکت قطار متوجه شد سوار بر یک قطار اشتباهی شده است. او بلافاصله تصمیم گرفت با پریدن از این قطار در حال حرکت پیاده شود که دچار حادثه شد. در این حادثه این مسافر دچار جراحت سطحی شد. در ادامه می‌توانید این ویدئو را مشاهده کنید.

انتهای پیام/

درباره ما مدیر

محتوا پیشنهادی

سلفی مرگبار پسر نوجوان با خرس‌ها در باغ وحش!

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، وسوسه خودنمایی پسر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *