مجازات آنی مرد حیوان آزار پس از حمله به گاو!

 مرد حیوان آزاربه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، مرد حیوان آزاری که اقدام به آزار یک گاو کرده بود به شکلی وحشتناک توسط این حیوان مجازات شد. این مرد که با یک چوب به جان این حیوان افتاده بود بر اثر حمله آن به شدت زخمی شد. این اتفاق در تاریخ ۲۶ سپتامبر در منطقه «هاریانا» هند رخ داد.

ویدئویی که توسط دوربین مداربسته تهیه شده است چگونگی وقوع حادثه را نشان می‌دهد. در ابتدای ویدئو این گاو در حالی که در کنار یک کوچه ایستاده است دیده می‌شود. لحظاتی بعد یک مرد محلی از راه رسیده و پس از عبور از کنار این حیوان ناگهان با یک چوب به آن حمله ور می‌شود. حمله بی دلیل عابر پیاده، گاو را خشمگین کرده و این حیوان پس از وارد کردن ضربه‌ای محکم این مرد را به هوا پرتاب می‌کند. در این ویدئو شدت ضربه گاو چنان زیاد است که مرد حیوان آزار را پس از پرتاب به هوا به دیوار می‌کوبد.


بیشتر بخوانید


در ادامه دو نفر از شاهدان عینی با دیدن این صحنه به کمک این مرد شتافته و گاو را از او دور می‌کنند. بنا به گزارش رسانه‌های محلی هند در این حادثه این مرد حیوان آزار از ناحیه کمر زخمی شد. هنوز علت حمله ناگهانی این مرد به این گاو مشخص نشده است.

انتهای پیام/

درباره ما مدیر

محتوا پیشنهادی

مخزن آب ۳ ماشین را در عربستان سعودی خرد کرد!

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، در این ویدئو، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *