قضیه فلسطین مسئله اول جهان اسلام است/ تضعیف ارتش رژیم صهیونیستی مقابل گروه‌های مقاومت

به گزارش  حوزه سیاست خارجی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان،  آیت‌الله سید ابوالفضل طباطبایی اشکذری نماینده ولی فقیه در سوریه در اولین نماز جمعه حضرت زینب (س) که بعد از تعطیلی موقت نماز جمعه به خاطر شیوع کرونا برگزار شد، قضیه فلسطین را مسئله اول جهان اسلام عنوان کرد.

او افزود: ابتکار امام خمینی (ره) در نامگذاری آخرین جمعه ماه رمضان به روز جهانی قدس باعث شد مسئله فلسطین فراموش نشود.

آیت الله طباطبایی ادامه داد: سیاست استکبار و صهیونیسم این بود که قضیه فلسطین فراموش شود و در این امر بعضی از دولت‌های به اصطلاح اسلامی نیز کمک کردند، ولی نتوانستند.

او با اشاره به غصب زمین‌های فلسطینی‌ها توسط رژیم صهیونیستی، اظهار کرد: صهیونیست‌ها با بدترین جنایت‌ها یک ظلم تاریخی علیه مردم مظلوم فلسطین روا داشتند و هنوز هم ادامه دارد.

نماینده رهبر انقلاب در سوریه تاکید کرد: انگلیسی‌ها با قرارداد ننگین بالفور به رژیم صهیونیستی در غصب زمین فلسطینی‌ها کمک کردند.

او ادامه داد: رژیم صهیونیستی غده سرطانی است که باید هرچه زودتر از این منطقه زائل شوند و وظیفه همه مسلمانان و آزادگان جهان است که فلسطینی‌ها را در این راه کمک کنند، جمهوری اسلامی ایران و جبهه مقاومت وظیفه خود می‌داند که به فلسطینی‌ها کمک کند.

نماینده ولی فقیه در سوریه اظهار کرد: ارتش رژیم صهیونیستی امروز مقابل گروه‌های مقاومت و حزب الله بسیار ضعیف شده است.

آیت الله طباطبایی در پایان سخنان خود تاکید کرد: تجربه نشان داده است مذاکرات بی نتیجه است و تنها راه حل نهایی پیروزی فلسطین مقاومت است.

انتهای پیام/

درباره ما مدیر

محتوا پیشنهادی

ارتش تاکتیک‌های به روز و کارآمد دارد/ اشراف بالای ارتش در مباحث سایبری و فضای مجازی

امیر دریادار حبیب‌الله سیاری رئیس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *