«عاشق پیشه» در انتظار دریافت پروانه نمایش

داوود موثقی کارگردان سینما، درباره آخرین وضعیت نمایش فیلم «عاشق پیشه» در گفت و گو با خبرنگار حوزه سینما  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: نسخه نهایی این فیلم را به شورای پروانه نمایش ارائه دادیم و منتظر جواب این شورا هستیم.

او با اشاره به اکران عمومی یا آنلاین این اثر بیان کرد: هدف ما اکران عمومی است؛ مگر اینکه شرایط کرونایی پیش آمده ماندگار شود و  مجبور شویم،  «عاشق پیشه» را آنلاین اکران کنیم.

این کارگردان عنوان کرد: البته اکران آنلاین در شرایط فعلی هیچگونه امنیتی برای فیلم و صاحب آن و سرمایه گذار ندارد؛ چون در کوتاه ترین زمان ممکن فیلم قاچاق می شود و هیچکس جوابگو نیست.

موثقی عنوان کرد: شاید اگر به سیستم آنلاین بها بدهند، منبع درآمد عجیبی برای سینما باشد و بتواند رونق تولید ایجاد کند و به طور قطع تماشاگران داخلی و خارجی به صورت آنلاین فیلم ها را می بینند؛ اما متاسفانه انگار قرار نیست هیچ توجه ویژه‌ای به این بخش شود.

گفتنی است؛ «عاشق پیشه» موضوعی اجتماعی دارد و در خلاصه داستان آن آمده:

سهراب و گندم به همراه سپیده کودک خردسالشان زندگی سعادتمندی دارند، اما افزایش قیمت ارز، شرکتی که سهراب در آن شاغل است را به آستانه ورشکستگی می‌رساند و …

محسن علیمحمدی، شهره قمر، مهدی میامی، بهزاد رحیم خانی، یاسمین خلخالی و علی برجی به علاوه تعدادی از بازیگران مستعد تئاتر در این فیلم بازی می‌کنند.

انتهای پیام/

 

درباره ما مدیر

محتوا پیشنهادی

نشانه‌های انسان ریا‌کار چیست؟

به گزارش حوزه قرآن و عترت  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، اهمیت حدیث در میان مسلمانان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *