سعادتمند: جز قهرمانی چیزی برای استقلال نمی‌بینیم/ برخی‌ها نمی‌خواهند تیم ما به آرامش برسد

به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال در یک برنامه تلویزیونی درباره مسائل مختلف این باشگاه صحبت کرد.

پروتکل‌های بهداشتی

سعادتمند درباره پروتکل های بهداشتی گفت: از دو منظر به پروتکل می‌شود نگاه کرد. اول اینکه جان انسان‌ها مهم است و باید به موارد مد نظر توجه کرد. از طرفی همه ما دلمان برای فوتبال تنگ شده و همه می‌خواهند فوتبال را تماشا کنند. فکر می‌کنم با رعایت پروتکل‌ها و موارد بهداشتی می‌شود لیگ را ادامه داد. یک مقدار به بازیکنان فشار می‌آید، چون هر ۴ روز بازی می‌کنند و این موضوع باید مورد توجه قرار بگیرد، ولی در کل امیدوارم بتوانیم لیگ را به پایان برسانیم.

ارزیابی شرایط بعد از دو ماه ورود به استقلال

او درباره حضورش در استقلال تصریح کرد: خدا را شکر در این یک ماه و بیست روز اخیر که در استقلال بودم، با حمایت عزیزان و هواداران، توانستیم بخش اعظمی از مطالبات حتی باقی مانده از دی را پرداخت کنیم. این را چند بار گفته‌ام که این کار‌ها جزوی از وظایف باشگاه است و باید به قرارداد‌ها عمل کند. من در این سال‌ها که در جا‌های مختلف بوده‌ام به یاد ندارم شب عید به بازیکنان چیزی داده نشده است. ۲۵۰ هزار دلار دیاباته طلب داشت و ما امروز که با هم حرف می‌زنیم این پول پرداخت شده است. ۱ میلیارد و هفتصد میلیارد تومان تفاوت پول دیاباته از بهمن با الان است، چون قیمت ارز عوض شده است. دیاباته یک بازیکن بسیار خوب است. ۴ میلیارد هفتصد میلیون مطالبات این بازیکن بود و این پول اگر زودتر پرداخت می‌شد، با ۳ میلیارد تومان نسئله حل می‌شد. جدا از اینکه دیاباته بازیکن بسیار خوبی است و از بازیکنان اصلی ما به شمار می‌رود، ولی با این پول می‌شد ۳ هزار و صد نفر بازیکن جوان و مستعد را با تمامی امکانات در استان‌های مختلف می‌شود پرورش داد. ما با این رقم‌ها می‌توانیم دیاباته‌های زیادی را پرورش دهیم و تراتسفر کنیم. این موضوع کشف استعداد‌ها در همه نقاط کشور در برنامه ماست و ان‌شاءالله این کار را می‌کنیم.

اظهارات سعادتمند درباره مسائل مختلف باشگاه استقلال

جلسه با پیشکسوتان

سعادتمند افزود: این باشگاه متعلق به پیشکسوتان است. این عزیزان به ما نقطه نظرات خود را گفتند و جلسات دوستانه و صمیمانه‌ای باهم داشتیم. در جلسه با پیشکسوتان در باره کمیته فنی صحبتی نداشتیم. ما به دنبال برگزاری یک مراسم با حضور پیشکسوتان، بازیکنان تیم بزرگسالان و پایه به همراه خانواده‌هایشان هستیم. صحبت‌ها و جلسات ما با پیشکسوتان همیشه ادامه دارد.

لکیچ دستیار مجیدی

او ادامه داد: قرارداد لکیچ تمام شده و مجیدی هم به ما گفت که دیگر نیازی به او ندارد. او هنوز دستمزدش را نگرفته است. شما حساب کنید که بویان بازبکن سه سال پیش استقلال ۳۲۰ هزار دلار با قیمت دلار در آن زمان، هنوز از ما طلبکار است. مشکلات زیاد است و باید هواداران بدانند که چقدر مشکلات داریم.

انتخاب معاونین

سعادتمند در بخش دیگری از صحبت هایش گفت: تا الان درگیر پرداخت‌ها بوده‌ایم. ما همه تلاش خود را کردیم تا مشکلات مالی را حل کنیم. مشکل دیاباته مشکل بزرگی بود که حل شد. خاطرتان هست برای طلب ۱۶۰ هزار دلاری آقای استراماچونی یک مملکت بسیج شده بود و با درایت وزیر ورزش و کمک رئیس بانک مرکزی این پول انتقال پیدا کرد. حالا ما ۲۵۰ هزار دلار دیابته را سعی کردیم جوری بدهیم که مشکلی ایجاد نشود. یک بخشی از حقوق بازیکنان، طلب تیم امید و مطالبات پیشکسوتان را دادیم. دو زمین اختصاصی گرفتیم. ما مشکلات را دسته بندی کردیم. از هفته بعد سازماندهی را آغاز می‌کنیم. هیچ کسی در عزل و نصب‌ها دخالتی ندارد. من اختیار کامل در خصوص انتصابات دارم.

پست اخیرتان در فضای مجازی

او همچنین گفت: منافع بعضی‌ها در باشگاه استقلال به خطر افتاده است و نمی‌خواهند استقلال به آرامش برسد. اگر ما نمی‌توانستیم مطالبات را پرداخت کنیم چه مشکلی پیش می‌آمد؟ برند باشگاه استقلال بیش از ۱۰۰۰ میلیارد تومان است و باید سالی ۲۰۰ میلیارد از برندش درآمد داشته باشیم.

دیاباته

او درباره دیاباته خاطرنشان کرد: کل مطالبات دیاباته و میلیچ پرداخت شد. میلیچ بامداد چهارشنبه راهی تهران می‌شود. با پیگیری‌های صورت گرفته، منزل، ویزا، و مسائلی از این دست آماده هستند. مگر اینکه اتفاق خاصی در این نیان رخ دهد وگرنه مشکلی وجود ندارد. من امروز از امور بین الملل‌مان خواستم که به این دو بازیکن اعلام کنتد تا در اولین فرصت به تمرینات اضافه شوند.

زمین اختصاصی

سعادتمند گفت: ما الان به دنبال زدن دو کمپ در مازندران و همدان هستیم. کمپ مازندران هم سطح با دریا و کمپ همدان در ارتفاع است. البته این برنامه بلند مدت ماست و جلساتی در این رابطه داشته‌ایم. اما در خصوص کمپ حجازی در برنامه‌ای جداگانه مفصل صحبت می‌کنیم. در همین حد بگویم که به دنبال بازسازی کمپ با کمک هواداران هستیم و از دولت کمکی نمی‌خواهیم، چون آنقدر هوادار عاشق داریم که نیازی به کمک دولت نداشته باشیم. با توجه به نگاه ویژه دولت به خصوصی سازی، ما به دنبال اخذ سند کمپ حجازی و مرغوبکار هستیم.

اظهارات سعادتمند درباره مسائل مختلف باشگاه استقلال

جایگاه استقلال

او افزود: جز قهرمانی چیزی برای استقلال نمی‌بینیم. نگاه ما قهرمانی است. اگرچه ۱۰ امتیاز با یک بازی عقب افتاد، با صدر فاصله داریم، ولی ما تیمی منسجم و با انگیزه هستیم. باشگاه با نفس گرم هواداران برای امسال و سال بعد تلاش می‌کند.

دیاباته و میلیچ بر می‌گردند؟

او گفت: وظایف ما اعم از پول، ویزا، پرواز و منزل را انجام داده‌ایم. ما در زمان مقدر کار خود را کردیم و هر کاری کردیم با آن‌ها و وکیلشان هماهنگ کردیم. هیچ بهانه‌ای از طرف آن‌ها نباید وجود داشته باشد.

شکایت استراماچونی

مدیرعامل استقلال درباره اسرتراماچونی گفت: الان ما ۳۲۰ هزار دلار به بویان، ۱۰۰ هزار دلار به پادوانی، ۵۵۰ هزار دلار به شفر، ۲۳۰ هزار دلار به جپارف و منشا و سه وکیل، ۱۵۰ هزار دلار به پاختاکور و یک میلیون و هشتصد هزار یورو به استراماچونی با توجه به شکایتش بدهکاریم. این‌ها رقم کمی برای باشگاهی که به نقطه صفر نرسیده نیست. هوادار باید وضعیت را بداند. ما حتی از حق پخش هم محرومیم.

او در پایان تصریح کرد: دو نکته باید بگویم. اول آغاز به کار فروشگاه‌های زنجیره‌ای استقلال از ماه بعد است و دوم اینکه دو عزیز در ایران و یک عزیز در خارج ادعا کردند به ما کمک کردند که صحت ندارد و از کسانی که به ما کمک کردند هم متشکرم.

انتهای پیام/

درباره ما مدیر

محتوا پیشنهادی

بازهم بدقولی مدیران پرسپولیس/ ناراحتی شدید رادو از رسول پناه

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، باشگاه پرسپولیس پیش از بازگشت بوژیدار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *