رهاکردن کودک ۸ ماهه در داخل خودرو حادثه ساز شد

 کودکبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، پلیس محلی آمریکا روز سه شنبه جسد کودک ۸ ماهه‌ای را که در یک خودرو در شهر «چساپیک» واقع در ایالت ویرجینیا پیدا کرد. پلیس این دختر را در بلوک ۹۰۰ در جاده اَدوِنچر در دیپ کریگ در اسعت ۱۲.۳۵ دقیقه ظهر پیدا کرد. پلیس پس از پیدا کردن این نوزاد تازه متولد شده متوجه شد که کودک چندین ساعت است که در خودرو رها شده است.

پس از پیداشدن خودرو اورژانس محلی در محل حاضر و اقدام به انجام کمک‌های اولیه کردند. این کودک سپس به بیمارستان منتقل، اما پزشکان اعلام کردند که پیشتر جانش را از دست داده است. یک کارآگاه پلیس روز چهارشنبه به رسانه‌ها گفت که قرار است با انجام کالبدشکافی علت دقیق مرگ این کودک مشخص شود. پلیس هنوز نام کودک فوت شده را اعلام نکرده است. پلیس همچنین از اعلام صاحب خودرو که کودک در آن پیدا شد خودداری کرده است. هنوز هیچ فردی در این رابطه توسط پلیس بازداشت نشده است. همچنین مشخص نیست آیا این کودک توسط والدینش در خودرو رها شده بودند.


بیشتر بخوانید


مرگ این کودک بیگناه در حالی رخ می‌دهد که بنا به اعلام یک گروه وکالت KidsAndCars.org امسال تاکنون ۱۴ کودک بر اثر رهاشدن در خودرو و گرمای شدید جان خود را از دست داده اند. این در حالی است که سالیانه بطور متوسط تعداد ۳۹ کودک در آمریکا بر اثر حادثه مشابه جان خود را از دست می‌دهند.

انتهای پیام/

درباره ما مدیر

محتوا پیشنهادی

سلفی مرگبار پسر نوجوان با خرس‌ها در باغ وحش!

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، وسوسه خودنمایی پسر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *