جزئیات تخلف مدیران شرکت شهرک صنعتی البرز / اتهام متهمان اقتصادی است

جزئیات تخلف مدیران شرکت شهرک صنعتی البرز / اتهام متهمان اقتصادی استبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از البرز، حسین فاضلی هریکندی،  رئیس کل دادگستری استان البرز در خصوص دستگیری برخی از مدیران شرکت شهرک صنعتی استان البرز گفت: گزارشی به مراجع قضایی و دادگستری استان مبنی بر تخلف مدیران رسید و پس از بررسی دستور بازداشت صادر شد که اکنون در حال تحقیقات مقدماتی جرایم هستیم.

رئیس کل دادگستری البرز با اشاره به این که تخلفات مالی و اقتصادی بوده است، افزود: پس از بررسی طبق مقررات قانونی در خصوص پرونده این افراد اطلاع رسانی می‌شود.

 فاضلی هریکندی در خصوص تخلفاتی که در جاده چالوس وجود دارد، گفت: یکی از مشکلاتی که در جاده چالوس وجود دارد بحث تجاوز به حریم جاده بوده که با برنامه ریزی های مختلف بنا شده با هماهنگی با دستگاه های متولی برای برخورد با این متخلفین اقدام شود.

او در خصوص وضعیت زندان‌های استان در زمان شیوع کرونا با بیان این که کارنامه خوبی در این ایام به جایی گذاشتند، افزود: قرنطینه سه لایه در این راستا در زندان انجام شد و با رعایت پروتکل‌های گفته شده حتی یک فوتی ناشی از کرونا نیز در استان نداشته‌ایم.

منبع:ایرنا

اتهای پیام/خ

درباره ما مدیر

محتوا پیشنهادی

روستای کهن کندر، از طبیعتی گیرا تا تاریخی به بلندای البرز/ ماجرای عجیب حفره‌های باستانی و کوهستانی

حسن شاه‌محمدی، البرز پژوه در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *