ثبت نام ۳۱ هزار داوطلب جدید در کنکور سراسری ۹۹

سخنگوی سازمان سنجش در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان خبر داد:

فاطمه زرین آمیزی، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: به دنبال اعلام تاریخ جدید کنکور سراسری در روز ۱۶ اردیبهشت، سازمان سنجش به منظور مساعدت با داوطلبان، فرصت مجددی را برای ثبت نام در کنکور سراسری از روز یکشنبه  ۲۸ اردیبهشت تا چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت در نظر گرفت.

او در ادامه بیان کرد: این مهلت مجدد دو شب پیش به پایان رسید و تعداد ۳۱ هزار و ۵۱۸ داوطلب جدید اقدام به ثبت نام کردند. در مجموع تعداد کل داوطلبان کنکور سراسری سال ۱۳۹۹ به ۱ میلیون و ۳۹۱ هزار ۵۲۴ نفر رسید.


بیشتر بخوانید: زمان برگزاری آزمون‌های بین‌المللی در ایران مشخص شد


زرین آمیزی گفت: این مهلت برای کسانی در نظر گرفته شده بود که در دو مرحله قبلی (تاریخ‌های ۱۶ تا ۲۷ دی ماه و ۱۲ تا ۱۵ اسفند ۹۸) موفق به ثبت نام در کنکور سراسری سال ۹۹ نشده بودند. 

او در ادامه بیان کرد: کنکور سراسری سال ۹۹ به منظور پذیرش دانشجو در رشته‌های با آزمون در دوره‌های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی و همچنین رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد است.

سخنگوی سازمان سنجش در ادامه بیان کرد: براساس زمان‌بندی جدید، زمان برگزاری کنکور سراسری سال ۹۹ از ۱۲ و ۱۳ تیرماه به روز‌های پنجشنبه و جمعه ۳۰ و ۳۱ مرداد ۹۹ منتقل شده است.

انتهای پیام/

درباره ما مدیر

محتوا پیشنهادی

با نشانه‌های کمبود ویتامین D در بدن آشنا شوید

به گزارش خبرنگار حوزه کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان،کمبود ویتامین D می‌تواند پیامد‌های منفی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *