توضیحات پلیس درباره ماجرای یک درگیری در آبادان

توضیحات پلیس درباره ماجرای یک درگیری در آبادان

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان، سروان امیرسام کمایی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی شهرستان آبادان،گفت: پس از انتشار فیلمی مبنی بر دستگیری یک خانم از سوی اهالی یک خانه در منطقه بریم و به کمک ماموران حراست فیزیکی، تحقیقات پلیس آغاز شد.

کمایی اظهار کرد: در تحقیقات میدانی مشخص شد که زن جوان با صاحب خانه اختلاف قدیمی و شخصی داشته و برای تسویه حساب وارد خانه شده که توسط اهالی داخل خانه و ماموران حراست منطقه دستگیر و تحویل ماموران کلانتری داده شده است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی شهرستان آبادان افزود: در این زمینه شایعاتی مطرح شده که زن جوان با در دست داشتن اسید و شوکر به خانه ایی در منطقه بریم حمله کرده که پس از حضور در خانه، چند زن جوان او را به شدت کتک می‌زنند و او را روی زمین خوابانده و نیروی حراستی منطقه با حضور در محل اقدام به دستگیری او می‌کنند.

کمایی تصریح کرد: ساعتی پیش  ویدئویی از صورت خون آلود دختری در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که نقش بر زمین شده است و چند نفر او را دوره کرده اند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی شهرستان آبادان با بیان اینکه تحقیقات تکمیلی به صورت ویژه برای مشخص شدن واقعیت این اتفاق ادامه دارد،یادآور شد: مامور حراست فیزیکی پالایشگاه آبادان که در صحنه دستگیری بدن زن جوان را لمس کرده و مرتکب رفتاری غیر اخلاقی شده بود، با دستور مقام قضایی دستگیر شد.

دستور پیگیری فوری ضرب‌ و شتم زن جوان صادر شد

محمدجعفر منتظری دادستان کل کشور پس از مشاهد فیلم منتشر شده در فضای مجازی از ضرب و شتم یک زن جوان در آبادان، در تماسی تلفنی با دادستان مرکز استان خوزستان، دستور پیگیری فوری را صادر کرد.

توضیحات شرکت پالایش نفت آبادان درباره انتشار فیلم درگیری

روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان درباره یک فیلم منتشر شده در فضای مجازی که مربوط به اختلافات و مشاجرات خانوادگی یکی از کارکنان پالایشگاه در منطقه مسکونی سازمانی است، به ‌منظور تنویر افکار عمومی توضیحاتی ارائه کرد.

در توضیحات روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان آمده است:

در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی که مربوط به اختلافات و مشاجرات خانوادگی یکی از کارکنان پالایشگاه در منطقه مسکونی سازمانی است، به دستور مدیرعامل پالایشگاه، کمیته‌ای برای بررسی بیشتر و دستیابی به حقیقت تشکیل شده و موضوع در مراجع ذیصلاح همچنان در دست پیگیری است.

گفتنی است، مراتب توسط مراجع ذی‌صلاح پیگیری شده، خاطیان به مراجع قضایی تحویل داده شده‌اند و با آن‌ها به شدت برخورد خواهد شد.

انتهای پیام / ش ج 

درباره ما مدیر

محتوا پیشنهادی

ینگی امام، تپه‌ای بر بام تاریخ/ آثاری که از چندصد سال حکایت‌ها دارد

حسن شاهمحمدی، البرز پژوه در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *