بازنگری در اجرای طرح ترافیک تهران

به گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران با اشاره به وضعیت خاص تهران، اظهار کرد: در پی عدم رعایت فاصله گذاری و تعطیلات متعددی که شاهد آن بودیم طی ۱۰ روز اخیر روند مراجعین و پذیرش بیمارستان ها و بستری شدگان در تخت های ویژه و فوتی ها روند رو به رشدی داشته است.

وی ادامه داد: برهمین اساتید ضمن جلسه ای که با متخصصان عفونی در ستاد مبارزه با کرونا داشتیم جمع بندی ما این شد که شرایطی را فراهم کنیم تا این بیماری کنترل شود و تهران تبدیل به شهری با وضعیت هشدار و قرمز نشود.

استاندار تهران گفت: ۹۰ درصد مسافرینی که از حمل و نقل عمومی استفاده می‌کنند همگی ماسک دارند اما رعایت فاصله گذاری اجتماعی زیر ۳۰ درصد است و همین باعث می‌شود در چرخه ویروس کرونا شاهد هم افزایی باشیم.

بندپی با اشاره به مسافرانی که از حمل و نقل عمومی استفاده می‌کنند، گفت: استفاده از حمل و نقل عمومی به بیش از یک میلیون نفر در روز رسیده است و می‌طلبد که درباره طرح ترافیک بازنگری داشته باشیم.

وی افزود: یکی از پیشنهادهای ستاد مبارزه با کرونا استان تهران و استانداری این است که طرح ترافیک فعلا متوقف شود تا فاصله گذاری اجتماعی ارتقا یابد.

انتهای پیام/

درباره ما مدیر

محتوا پیشنهادی

موافقت با اعمال محدودیت ها با توجه به اوج گیری کرونا

زهرا نژاد بهرام عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه شهری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *