ارائه ۶ شکایت جدید به هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان

جمالی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛

محمد جواد جمالی نوبندگانی سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان در گفت‌و‌گو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره شکایت‌های رسیده به این هیئت اظهار کرد: برخی شکایت‌ها مربوط به پایان سال ۹۸ بود که به دلیل شرایط کشور و وجود ویروس کرونا و تعطیلی مجلس زمان رسیدگی به آنها وجود نداشت.

سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان ادامه داد: در حال حاضر ۶ شکایت جدید به هیئت ارسال شده؛ اولین مورد مربوط به شکایت سلمان خدادادی نماینده مردم ملکان از محمود صادقی به دلیل افترا است.

او تصریح کرد: شکایت دوم مربوط به معاونت سیاسی-امنیتی دادستانی کل کشور از خانم سلحشوری نماینده مردم تهران به خاطر مطالب گفته شده در نطق پیش از دستور وی است و در همین رابطه باز هم به دلیل نطق تاریخ هجدهم آذر ماه سال گذشته شکایتی از معاونت حقوقی، پارلمانی و امور مجلس سپاه علیه خانم سلحشوری وجود دارد.

جمالی نوبندگانی افزود: کریم کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد نیز از آقای رحیمی جهان آباد نماینده تربت جام شکایتی را مبنی بر توهین و افترا داشته است.

سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان گفت: شکایت بعدی مربوط به شرکت ایده پرور از خانم زرآبادی نماینده قزوین ارسالی از دادسرای شعبه ۱۵ کارکنان دولت مبنی بر نشر اکاذیب است و یک شکایت فرد حقیقی هم به دلیل توهین یکی از نمایندگان ارسال شده است که ان‌شاءالله همه‌ی آنها در دستور کار قرار گرفت.

جمالی نوبندگانی در پایان خاطر نشان کرد: چون مجلس شورای اسلامی به دلیل کرونا تعطیل بود رسیدگی به این پرونده‌ها به زمانی باز خواهد گشت که مجلس دوباره شروع به کار کند.

انتهای پیام/

درباره ما مدیر

محتوا پیشنهادی

ارتش تاکتیک‌های به روز و کارآمد دارد/ اشراف بالای ارتش در مباحث سایبری و فضای مجازی

امیر دریادار حبیب‌الله سیاری رئیس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *